Mogul TSF - 250ml

Vyprodáno

Popis:
MOGUL TSF je polosyntetický motorový olej mimořádné výkonnosti.
Olej je vyrobený z vysoce kvalitních ropných základových olejů získaných moderní hydrogenační technologií, z ředící složky a z PIB (polyisobutylen - nahrazuje viskózní olej, který byl příčinnou vzniku karbonových úsad) a pečlivě zvolených zušlechťujících přísad nejvyšší jakosti, sloužících zejména ke zlepšení mazacích vlastností, ochranných schopností proti korozi, k modifikaci tvorby karbonových úsad aj.
Olej je modře zbarvený.

Užití:
Je určený k mazání dvoudobých vysokootáčkových benzinových motorů s mimořádnými požadavky na užitné vlastnosti oleje (např. moderní motocykly - i závodní, automobily, motorové pily, křovinořezy, vyžínače, zemědělská mechanizace aj.), které se mažou směsí oleje s benzinem nebo pomocí dávkovacího čerpadla.
Vyhovuje požadavkům mazání nejvýkonnějších moderních dvoudobých motorů - podroben testu na motoru pily Husqvarna 346 se zaměřením na detergentní schopnosti maziva a zamezení váznutí pístních kroužků.
Olej MOGUL TSF v testu vyhověl v porovnání s referenčním olejem Husqvarna (hodnocené položky - čistota svíčky, zanesení drážek a volnost pístních kroužků, tvorba úsad na pístu, ve spalovacím prostoru, stav ložiska, pístního čepu, výfuku a další).
S palivem se mísí obvykle v poměru 1:50 nebo podle doporučení výrobce motoru.
Používá se celoročně.

Klasifikace, specifikace:
API TC
JASO FD
ISO-L-EGD/OEM
TISI
HUSQVARNA 346 test

Charakteristické vlastnosti:
• zajišťuje dokonalé mazání všech pohyblivých částí moderních, i velmi vysoce zatěžovaných dvoudobých motorů (chrání proti opotřebení pístu, pístních kroužků, stěn válců, ložisek)
• je zárukou bezproblémového celoročního provozu
• zabraňuje tvorbě vysokoteplotních karbonových úsad na pístu, ve spalovacím prostoru, pístních kroužcích, svíčkách i ve výfukovém potrubí
• je zárukou dlouhé životnosti svíček
• velmi dobře chrání vnitřní části motoru proti korozi i při jeho odstavení po delší dobu
• snadno se mísí s benzinem
• vyniká nízkou kouřivostí

80,00 Kč